سنگین بنز عزیزی

سنگین بنز عزیزی

فروشگاه تمرکز خود را بر روی علم و دانش تخصصی خودرو جمع و از متخصصان صنعت خودرو و رشته مهندسی مکانیک استفاده نموده است. امروزه فروشگاه به قطب تهیه قطعات و لوازم یدکی ماشین های سنگین برند مرسدس بنز تولیدات سال ۲۰۱۰ به بالا تبدیل شده است و کلیه قطعات ماشین های آکسور، آکتروس و آتگو را دارا است.

نظرسنجی سایت

در 5 سال آینده کدام برند مرسدس بنز بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 9
  • بازدید دیروز : 47
  • بازدید کل : 43937

درباره ما


داستان ما از سال ها پیش شروع می شود. زمانی که صنعت در منطقه خاورمیانه هنوز دستخوش مرزها نشده بود و همکاری های منطق های زیاد بود. در ابتدا فروشگاه بر روی کلیه قطعات یدکی ماشین های دیزلی کار می کرد. در ادامه با ازدیاد فشار های جهانی در زمینه تخصصی شدن مشاغل تمرکز فروشگاه بر روی برندی قوی با پشتوانه سال ها کار مداوم و سرسخت یعنی مرسدس بنز جمع شد.

فروشگاه بر این اساس در سال ۱۳۹۰ تمرکز خود را بر روی علم و دانش تخصصی خودرو جمع نمود و از متخصصان صنعت خودرو و رشته مهندسی مکانیک استفاده نمود. امروزه فروشگاه به قطب تهیه قطعات و لوازم یدکی ماشین های سنگین برند مرسدس بنز تولیدات سال ۲۰۱۰ به بالا تبدیل شده است و کلیه قطعات ماشین های آکسور، آکتروس و آتگو را دارا است.

هرگونه پیشرفت نیازمند کار و تلاش درست است و ما تمام تلاش خود را در راستای تخصص گرایی در کشور خواهیم داشت.

به امید فردایی بهتر

مدیران ارشد

آدرس دفتر فروش: آذربایجان غربی، مهاباد، مجتمع تجاری و اداری نور، واحد 341، شتابدهنده کسبوکار کارما

سنگین بنز عزیزی با تجربه 30 ساله در زمینه تامین، توزیع و واردات لوازم یدکی ماشین های مرسدس بنز دیزلی خدمات خود را در سایت رسمی سنگین بنز ارایه می نماید. شعار سازمانی: “مشتری مداری تنها راه موفقیت ماست.”

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما