سنگین بنز عزیزی

سنگین بنز عزیزی

فروشگاه تمرکز خود را بر روی علم و دانش تخصصی خودرو جمع و از متخصصان صنعت خودرو و رشته مهندسی مکانیک استفاده نموده است. امروزه فروشگاه به قطب تهیه قطعات و لوازم یدکی ماشین های سنگین برند مرسدس بنز تولیدات سال ۲۰۱۰ به بالا تبدیل شده است و کلیه قطعات ماشین های آکسور، آکتروس و آتگو را دارا است.

نظرسنجی سایت

در 5 سال آینده کدام برند مرسدس بنز بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت؟

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 97
  • بازدید دیروز : 48
  • بازدید کل : 40576

معرفی کامیون مرسدس بنز یونیماگ ۲۰۱۳


معرفی کامیون مرسدس بنز یونیماگ ۲۰۱۳

معرفی کامیون مرسدس بنز یونیماگ 2013

به تازگی، کامیون مرسدس بنز یونیماگ که از آن به عنوان قهرمان باابهت دنیای خودروهای سنگین آف رود یاد می شود، مورد بازنگری اساسی قرار گرفته است. به طور کلی ۱۰ مدل مختلف از این کامیون با ویژگی ها و کاربری های مختلف به ویژه در جابجایی و خاک برداری وجود دارد. کابین های پانوراما، دید بسیار خوبی از اطراف در اختیار راننده می گذارند.

معرفی کامیون مرسدس بنز یونیماگ 2013

معرفی کامیون مرسدس بنز یونیماگ 2013

معرفی کامیون مرسدس بنز یونیماگ 2013

هم چنین، غربیلک فرمان چندمنظوره، پنل های کنترلی تعبیه شده بر روی داشبورد، HVAC ارتقاء داده شده، و سیستم کنترل فشار تایر از دیگر ویژگی های منحصر به فردی است که در این کامیون به چشم می خورد. از نمای بیرونی می توان به خصیصه هایی اعم از چراغ های جلوی LED، چراغ های حرکت در روز (DRL) در سپر جلو، برف پاک کن های تعبیه شده در لبه سقف کابین، و دوربین جلو اشاره کرد.

معرفی کامیون مرسدس بنز یونیماگ 2013
معرفی کامیون مرسدس بنز یونیماگ 2013 معرفی کامیون مرسدس بنز یونیماگ 2013

موتور جدید یونیماگ به حجم ۵.۱ لیتر از استاندارد Euro VI پیروی می کند و در دو مدل BlueEfficiency چهار سیلندر و شش سیلندر با امکان تولید ۱۵۶ تا ۳۵۴ اسب بخار نیرو قابل سفارش است. سیستم موتوری این کامیون به صورت کاملاً بهینه سازی شده طراحی شده است و گذشته از آن باید به قطعات شاسی اشاره کرد که با اندکی اعمال تغییر در ساخت آن ها، باعث شده اند موتور کمی پایین تر و عقب تر برود. با وجود این، اگرچه مرکز جرم این کامیون پرتوان پایین تر آمده است، اما خصیصه آف رود بودن آن هم چنان به قوت خود باقی است. جای جدید موتور یونیماگ باعث شده است فضای کابین بازتر و متعاقباً فاصله بین دو محور جلو و عقب کوتاه تر شود. گفتنی است، اگرچه زاویه چرخش این کامیون نسبت به مدل قبلی بیش تر شده است، اما شعاع گردش کوچک تری را بدست آورده است.

معرفی کامیون مرسدس بنز یونیماگ 2013

معرفی کامیون مرسدس بنز یونیماگ 2013

مدل های U4023 و U5023 با داشتن یک موتور توربودیزل چهار سیلندر می توانند ۲۳۰ اسب بخار نیرو و ۹۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید کنند. گفتنی است، در این کامیون هم چنان از یک گیربکس ۸ سرعته به سمت جلو و ۶ سرعته به سمت عقب استفاده می شود که به انعطاف پذیری هر چه بیش تر یونیماگ کمک می کند. نکته جالب توجه این است که مدل های مجهر به موتور توربودیزل ۶ سیلندر خطی به حجم ۷.۷ لیتر نیز قابل سفارش می باشند که می توانند ۲۷۰ تا ۲۹۵ اسب بخار نیرو و حداکثر تا ۱,۲۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید کنند. در یونیماگ های سری U4000 و U4000، موتور کامیون به میزان ۱ متر به عقب رفته است که این امر باعث ایجاد فضای بیش تر برای کابین و متعاقباً جای نشستن بیش تر برای راننده و سرنشین شده است.

معرفی کامیون مرسدس بنز یونیماگ 2013

یونیماگ های سری U216 و U218 هر دو با داشتن یک موتور توربودیزل ۴ سیلندر به ترتیب می توانند ۱۵۴ و ۱۷۴ اسب بخار نیرو تولید کنند. بنا به گفته کمپانی مرسدس بنز، حداکثر مقدار گشتاور برای مدل پایه U216، بسیار قابل ملاحظه و چیزی در حدود ۶۵۰ نیوتن متر است. یونیماگ های سری U400 ،U300، و U500 هم دارای موتور ۴ سیلندر و هم دارای موتور ۶ سیلندر هستند که در سرعت های حداکثر تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت به راننده این اجازه را می دهند که بتواند بین حالت رانندگی دستی و هیدرواستاتیک تعویض کند.

معرفی کامیون مرسدس بنز یونیماگ 2013

آن چه در این کامیون سختکوش بیش تر به چشم می خورد، فاصله مناسب آن تا سطح زمین، گشتاور فوق العاده بالای آن حتی بیش تر از سوپرخودروها، و شاسی بسیار محکم و نیرومند آن است که این یونیماگ را در میان سایر رقبا به ویژه در کاربری های جنگلی، امور عمرانی، و ارتش سربلند کرده است.

معرفی کامیون مرسدس بنز یونیماگ 2013

منبع: ۱CAR

  انتشار : ۲۷ آبان ۱۴۰۰               تعداد بازدید : 726

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

آدرس دفتر فروش: آذربایجان غربی، مهاباد، مجتمع تجاری و اداری نور، واحد 341، شتابدهنده کسبوکار کارما

سنگین بنز عزیزی با تجربه 30 ساله در زمینه تامین، توزیع و واردات لوازم یدکی ماشین های مرسدس بنز دیزلی خدمات خود را در سایت رسمی سنگین بنز ارایه می نماید. شعار سازمانی: “مشتری مداری تنها راه موفقیت ماست.”

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما